Мерзляк домашня з математики 7 клас решебник гдз

Вправа 93

Умова:

Кілограм огірків на 0,8 грн дешевший від кілограма помідорів. Скільки коштує 1 кг помідорів, якщо за 3,2 кг помідорів заплатили стільки ж, скільки за 3,6 кг огірків?

 

Відповідь:

Нехай 1 кг огірків коштує х грн, тоді 1 кг помідорів коштує (х - 0,8) грн.
Складаємо рівняння:
3,6x = 3,2(х + 0,8);
0,4х = 2,56;
х = 6,4.
Отже, 1 кг помідорів коштує 6,4 + 0,8 = 7,2 (грн).
Відповідь. 7,2 грн.




Інтер'єрні ляльки ручної роботи