Математика 5 клас розв'язання відповіді

Вправа 1145

Умова:

Михайлик купив 6 тістечок і отримав 12,8 гри здачі. Для покупки 9 тістечок Михайлику не вистачило 8,8 грн. Скільки коштує одне тістечко?

 

Відповідь:

При покупці 6 тістечок отримали 12,8 грн здачі, а для покупки 9 тістечок не вистачило 8,8 грн.
Отже, 3 тістечка коштують 12,8 грн + 8,8 грн = 21,6 грн. Тоді 1 тістечко коштує 21,6 грн : 3 = 7,2 грн.

Відповідь. Ціна одного тістечка - 7,2 грн.