Мерзляк Математика 5 клас

Вправа 140

Умова:

Відомо, що 7 кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кілограмів груш можна купити на таку саму суму грошей, що й 42 кг яблук?

 

Відповідь:

1) 42 : 7 = 6 (разів) - міститься 7 кг у 42 кг.
2) 4 • 6 = 24 (кг) - груш можна купити.
Відповідь. Можна купити 24 кг груш.