Математика 5 клас

(за підручником нової програми 2018)

Вправа 465

Умова:

465

Відповідь:

465


Правила до параграфу "Ділення"



(версія 2013 року)


Вправа 465

Умова:

Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

 

Відповідь:

1) 8 • 36 = 288 (грн) - вартість печива.
2) 288 : 24 = 12 (кг) - іншого печива міг би купити Петрик.
Відповідь. На ці гроші Петрик міг би купити 12 кг печива за ціною 24 грн за кілограм.




Інтер'єрні ляльки ручної роботи