гдз розв'язання домашньої з математики 5 клас Мерзляк гдз

Вправа 468

Умова:

Малюк купив для Карлсона 8 тістечок і 12 булочок з повидлом, заплативши за всю покупку 408 крон. Одне тістечко коштує 24 крони. Скільки коштує одна булочка?

 

Відповідь:

1) 8 • 24 = 192 (кр.) - коштують тістечка.
2) 408 - 192 = 216 (кр.) - коштують булочки.
3) 216 : 12 = 18 (кр.) - коштує одна булочка.
Відповідь. Одна булочка коштує 18 крон.