гдз розв'язання домашньої з математики 5 клас Мерзляк гдз

Вправа 468

Умова:

Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива за ціною 48 грн за кілограм можна купити за ці самі гроші?


Відповідь:

8 кг печива за ціною 72 грн за кг
? кг печива за ціною 48 грн за кг
1) 72 • 8 = 576 (грн) - витратили;
2) 576 : 48 = 12 (кг) - печива по 48 грн.
Відповідь: 12 кг


Правила до параграфу "Ділення"


Коли домашня робота зроблена

Калькулятор арифметичних операцій у стовбчик
Результат Розв'язання