гдз розв'язання домашньої з математики 5 клас Мерзляк гдз

(за підручником нової програми 2018)

Вправа 468

Умова:

Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива за ціною 48 грн за кілограм можна купити за ці самі гроші?

Відповідь:

8 кг печива за ціною 72 грн за кг
? кг печива за ціною 48 грн за кг
1) 72 • 8 = 576 (грн) - витратили;
2) 576 : 48 = 12 (кг) - печива по 48 грн.
Відповідь: 12 кг


Правила до параграфу "Ділення"



(версія 2013 року)


Вправа 468

Умова:

Малюк купив для Карлсона 8 тістечок і 12 булочок з повидлом, заплативши за всю покупку 408 крон. Одне тістечко коштує 24 крони. Скільки коштує одна булочка?

 

Відповідь:

1) 8 • 24 = 192 (кр.) - коштують тістечка.
2) 408 - 192 = 216 (кр.) - коштують булочки.
3) 216 : 12 = 18 (кр.) - коштує одна булочка.
Відповідь. Одна булочка коштує 18 крон.




Інтер'єрні ляльки ручної роботи