Математика 5 клас відповіді

Вправа 963

Умова:

Мати доручила Сашку купити 1,5 кг печива, 0Т8 кг вафель і 0,5 кг цукерок. Чи вистачить Сашку 180 грн, якщо 1 кг печива коштує 48 грн, 1 кг вафель - 65 грн, а 1 кг цукерок - 120 грн?


Відповідь:

1 кг печива - 48 грн
1 кг вафель - 65 грн
1 кг цукерок - 120 грн
Має грошей - 180 грн
Купити 1,5 кг печива - ? грн
Купити 0,8 кг вафель - ? грн
Купити 0,5 кг цукерок - ? грн
1) 48 • 1,5 = 72 (грн) - печиво;
2) 65 • 0,8 = 52 (грн) - вафлі;
3) 120 • 0,5 = 60 (грн)- цекурки;
4) (72 + 52 + 60) = 184 (грн) - все коштує.
Відповідь: ні, не вистачить 4 грн.


Правила до параграфу "Множення десяткових дробів"



Коли домашня робота зроблена

Калькулятор арифметичних операцій у стовбчик
Результат Розв'язання