Математика 6 клас

Вправа 1376

Умова:

Булочка з повидлом коштує 2 грн 40 к. і ще 1/3 її ціни. Скільки коштує булочка?

 

Відповідь:

Нехай булочка з повидлом коштує х грн.
Відповідно до умови задачі 
складаємо рівняння:
2,4 + 1/3х = х;
2/3х = 2,4;
х = 3,6.
Отже, булочка коштує 3,6 грн = 3 грн 60 к.
Відповідь. 3 грн 60 к.


matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova