Мерзляк домашня з математики 6 клас решебник відповіді

Вправа 1177

Умова:

За б кг мармеладу заплатили стільки, скільки за 3,6 кг шоколадних цукерок. Яка ціна кожного виду цукерок, якщо 1 кг мармеладу дешевший від 1 кг шоколадних цукерок на 20 грн?

 

Відповідь:

Нехай 1 кг мармеладу коштує х грн. Тоді 1 кг шоколадних цукерок коштує (х + 20) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

6х = 3,6(х + 20);
2,4х = 72;
х= 30.
Отже, 1 кг мармеладу коштує ЗО грн, а 1 кг шоколадних цукерок - 30 грн + 20 грн = 50 грн.
Відповідь. 1 кг мармеладу коштує 30 грн, а 1 кг шоколадних цукерок - 50 грн.


Правила до параграфу "Розв'язування задач за допомогою рівнянь"








Інтер'єрні ляльки ручної роботи

matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova