Мерзляк Якір Математика 6 клас решебник відповіді гдз

Вправа 1179

Умова:

Фермер продав на базарі 8 кг сала і 15 кг копченого м'яса за 1290 грн. Скільки коштував 1 кг сала и 1 кг конченого м'яса, якщо сало дешевше
від м'яса на 40 грн за кілограм?

 

Відповідь:

Нехай 1 кг сала коштував х грн, тоді 1 кг копченого м'яса коштував (х + 40) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

8х + 15(х + 40) = 1290;
23х = 690;
х = 30.
Отже, 1 кг сала коштував 30 грн, а 1 кг копченого м'яса - (30 + 40) грн = 70 грн.
Відповідь. 1 кг сала коштував 30 грн, а 1 кг копченого м'яса - 70 грн.


Правила до параграфу "Розв'язування задач за допомогою рівнянь"





matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova