Мерзляк Математика 6 клас

Вправа 340

Умова:

Скільки коштує 3 3/5 кг яблук, якщо вартість 1 кг яблук становить 5 1/2 грн?

 

Відповідь:

3 3/5 • 5 1/2 = 18/5 • 11/2 = (9•11)/(5•1) = 99/5 = 19 4/5 (грн) - вартість яблук.
Відповідь. 19 4/5 грн.


matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova