Математика 6 клас Мерзляк решебник відповіді гдз
Вправа 341
Умова:
Скільки коштує 6 1/4 кг цукерок, якщо 1 кг цих цукерок коштує 70 2/5 грн?
Відповідь:
6 1/4 • 70 2/5 = 25/4 • 352/5 = (5•88)/(1•1) = 440 (грн) - коштують цукерки.
Відповідь. 440 грн.