Математика 6 клас Мерзляк решебник відповіді гдз

Вправа 341

Умова:

Скільки коштує 6 1/4 кг цукерок, якщо 1 кг цих цукерок коштує 70 2/5 грн?

 

Відповідь:

6 1/4 • 70 2/5 = 25/4 • 352/5 = (5•88)/(1•1) = 440 (грн) - коштують цукерки.
Відповідь. 440 грн.


matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova