Математика 6 клас відповіді

Вправа 363

Умова:

Мальвіна купила 4 3/5 кг апельсинів за ціною 7 1/2 сольдо за кілограм і 5 1/4 кг яблук за ціною 3 1/5 сольдо за кілограм. За які фрукта - апельсини чи яблука - Мальвіна заплатила більше та на скільки сольдо?

 

Відповідь:

6L363v1


matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova