Математика 6 клас решебник відповіді гдз

Вправа 452

Умова:

Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо за 2 1/5 кг заплатили 220 грн?

 

Відповідь:

220 : 2 1/5 = 220 • 5/11 = 100 (грн) - ціна 1 кг цукерок.
Відповідь. 1 кг цукерок коштує 100 грн.




Інтер'єрні ляльки ручної роботи

matem merz 6kl 2015 ang yaz 6kl nesvit ykr mova 6kl ermolenko ykr mova 6kl glazova