Математика 6 клас решебник відповіді гдз
Вправа 452
Умова:
Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо за 2 1/5 кг заплатили 220 грн?
Відповідь:
220 : 2 1/5 = 220 • 5/11 = 100 (грн) - ціна 1 кг цукерок.
Відповідь. 1 кг цукерок коштує 100 грн.
Вправа 452
Умова:
Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо за 2 1/5 кг заплатили 220 грн?
Відповідь:
220 : 2 1/5 = 220 • 5/11 = 100 (грн) - ціна 1 кг цукерок.
Відповідь. 1 кг цукерок коштує 100 грн.