Математика 6 клас гдз
Вправа 662
Умова:
За кілька метрів тканннн заплатили 96 грн. Скільки треба було б заплатити за таку саму тканину, якби її купили:
1) у 6 разів менше; 2) у 2 рази більше?
Відповідь:
1) 96 : 6 = 16 (грн); 2) 96 • 2 = 192 (грн).